Rembrandtplein in 2025, de Waag in 2026

Het jaar is begonnen en het gaat een doorslaggevend jaar worden als ik alle berichten van “zieners” en mijn eigen gevoelens mag geloven. Veel heftige gebeurtenissen die ons ertoe gaan brengen bewuster in het leven te staan en die meer compassie en liefde genereren dan we voor mogelijk hadden gehouden. De oude machtsstructuren gaan verdwijnen.
Makkelijk zal het niet gaan, maar als je leeft vanuit je hart kan je alles hebben. En leven vanuit je hart is waar we naartoe gaan in het zich ontwikkelende aquarius-tijdperk.
Het blogje dat ik gisteren had wilen plaatsen zet ik nu, vooral vanwege de spiegelingen op het Rembrandtplein. Via het mr. Visserplein en de nieuwe Amstelstraat, waar ik eergisteren een blogje over zette, liep ik door naar het Rembrandtplein waar een kunstwerk van spiegelende bollen is neergezet. Ik werd heel blij van het maken van spiegelfoto’ s waar dat toe uitnodigde.
Groetjes
rene.















