Oversteken naar het NDSM-terrein

Nadat we uitgebreid de houthavens hadden bezocht namen mijn zus en ik afgelopen vrijdag de pont naar het NDSM-terrein. Althans, dat was het plan maar de eerste pont die kwam was die naar de Distelweg dus namen we die. Dan moet je een eindje omrijden om het NDSM-terrein te bereiken maar we hadden geen haast. Nog even gedacht om de nieuwe wijk Buiksloterham te bezoeken maar dan zou het allemaal wel erg veel geworden zijn dus dat deden we niet.

Al de zoveelste keer dat ik er kwam maar het verveelt nooit. Ik bespeurde bij mezelf ook een zekere trots dat ik al dat moois van mijn stad kon laten zien, en ik genoot er zelf ook wederom immens van. De rook van de grote brand bleef ons wel intrigeren, het scheelde wel dat we gehoord hadden dat er geen gewonden waren gevallen en dat het niet een woningbrand was. Dus toch een aantal “leuke” foto’s daarvan gemaakt.

Groetjes

René

Ladies in blue.
Het was werkelijk indrukwekkend.
De hijskraan die omgebouwd is tot hotel met drie kamers. Voor het eerst dat ik er hotelgasten zag.
Nog even bij Pllek gezeten maar het was zo druk dat de bediening op zich liet wachten en we calculeerden in dat we dan toch tijd tekort zouden komen zijn als we wel iets zouden kunnen bestellen want mijn zus moest op tijd terug zijn, dus we zijn vrij snel weer verder gegaan.
Vanaf het pllekje waar we zaten.
De ateliers binnen het NDSM-gebouw
Idem
Idem
Idem
Een van de kunstwerken.
Er is een grote hal die ze niet volbouwen zodat ze daar allerlei verschillende activiteiten kunnen laten plaatsvinden, deze keer een tent waar ik benieuwd naar was voor wat ze die gebruikten.
Om te TELLEN. We vroegen wat ze dan wel zoal telden: de stemmen van de gemeenteraadsverkiezingen. De uitslagen waren al bekend natuurlijk maar nu waarschijnlijk de voorkeurstemmen .
Kraansppor 51, het gebouw dat ik eens van binnen mocht bezoeken.
Witte flat daarnaast.
BOTEL van de andere kant.