Koningsdag 2026

Ik hoef er de deur niet voor uit, maar het maakte toch wel verschil toen ik dat wel deed. Zonder camera de buurt in gelopen want ik had al genoeg foto’s gemaakt. Lekker op de FANTASTISCHE band DON MELODY CLUB geswingd op de Nieuwmarkt waar ze een dag vastgeplakt hebben aan de Aprilfeesten omdat het koningsdag was op maandag.
Eerst nog even twee vlaggetjes op mijn wangen gekregen van een kleinkind van Ingla die beneden zat met haar dochter en kleinkinderen, ook nog een pet op mijn hoofd gedrukt gekregen of ik die wilde hebben want de jongen die hem had wilde hem niet meer, en 5 cd’s gescoord uit een hele hoop achtergelaten cd’s, met o.a THE BEST OF THE HOT CHILI PEPPERS.
Voordat ik wegging begaf mijn camera het trouwens. Nou heb ik er vier, dus dat is geen ramp, maar deze gebruik ik vaak met een enorm goede telelens dus die moet wel vervangen worden want die past niet op de andere camera’s. Ik was gisteren al met de ooit van Wil gekregen camera op pad geweest, ik vind die steeds prettiger, dus als het niet om die sterke telelens was zou ik geen nieuwe Canon kopen.
groetjes
René


















