Aprilfeesten Nieuwmarkt: buurtontbijt 2

Ik zet hier zelden foto’s neer die ik niet zelf gemaakt heb maar maak hierbij weer eens een uitzondering want ik vind de foto echt heel erg leuk. Hij is gemaakt door Cecilia Tabak, en ik sta er op met Lucan die ik nog ken uit de tijd dat ze hier beneden aan de Sint Antoniesbreestraat een kledingwinkel had. Ze moest daarmee ophouden en werd kapster. Toevallig had ze net deze dag Tom Blits geknipt die ons tuinblad BLAD heeft gemaakt en die ‘s-middags met het DONDERKOOR op het korenfestival op de Aprilfeesten op de Nieuwmarkt zou zingen. Daar zingt trouwens ook Gerrit in mee die jaren en jaren voorzitter van ons tuinpark Buitenzorg is geweest. Toen ik haar later beneden op het terras van Tisfris tegen kwam vertelde ik haar dat en ben voor haar even naar boven gelopen om BLAD voor haar te halen want ik had een extra exemplaar.
Het was ook echt zo’n dag dat alles met elkaar verbonden bleek, gebeurt me de laatste tijd vaker. Cecilia was op zoek naar Jan en Thijs en die kon ik aanwijzen want ik had net met hen de lunch gebruikt. Ik vertelde al dat een medetuinster daar vrijwilliger was bij de bediening, en er stond een rode lelijke eend die uit garage RUIMZICHT afkomstig was, en die is gelegen aan de Zamenhofstraat die langs ons tuinpark loopt.
Ik moest Adrie Santegoeds fotograferen waarmee Greetje van der Krieke, die ook vrijwilliger was, een interview had gehad voor de OpNieuw, ons buurtblad. En wie kom ik tegen: Roos Hendriks die 14 jaar de OpNieuw heeft bestierd. Van haar ook een foto gemaakt met haar dochter, schoonzoon en kleinkinderen, staat hier ook in dit blog.
Dat soort dingen dus, ik voelde me echt verbonden.
Groetjes
rené






















